Prieskonių dėžutei -30%!

Apie ToLi

ToLi nuo klasikos

Tavo To. Tavo Li.

Taip atrodydavo mūsų meilės laiškų pabaigos. ToLi vienam nuo kito. Ilgainiui, jau sukant meilės lizdą, Tomas kartodavo, kaip toli aš nuo klasikos. Su savo trimitais ir būgnais ir skonių deriniais ir spalvų paletėmis. Kai prieš penkerius metus pradėjau rašyti papraščiausias mūsų šeimos istorijas ir dalintis receptais, net negalėjau pasvajoti kur ta drąsa mudu nuves.

Sveiki atvykę į ToLi nuo klasikos!

Mes kūrėme ne maitinimo verslą, o reiškinį. Tokį šeimos, draugų, maisto ir meilės burbulą. Pradėjome nuo mažytės studijos senamiestyje, privačių vakarienių, didžiulių išvažiuojamųjų renginių, atvirų degustacijų vakarienių.

Po poros metų gimė hedonistinės kelionės Italijon. Kur yra likusi mūsų šeimos dalis širdies. Kelionių projektą pristabdė pandemija, bet mes greitai sugalvojome, kaip keliauti karantino metu! Keliauti skoniais!

Taip gimė ToLi nuo klasikos skonių žemėlapiai, kurie keliaudavo po visą šalį! Praėjusią vasarą mane ištiko sapnas, kuris atvedė prie apleisto namelio prie jūros. Taip ToLi nuo klasikos persikėlė į Melnragę ir tapo vyno, skonių ir draugų namais! Mėlyną namelį pakrikštijome – Audrutė. Svajok neatsargiai, nes svajonės nesipildo! Jos yra uždirbamos!

Daugiau apie ToLi nuo klasikos skaitykite:

ToLi nuo klasikos galerija