Prieskonių dėžutei -30%!

Rezervacija šventėms

Jūsų šventei gali būti rezervuojamas šiltnamis, kuriame telpa iki 30 asmenų. Minimalus svečių skaičius ne mažiau kaip 15 asmenų.

Toli nuo klasikos šiltnamis

Renginiai:

Degustacinės vakarienės.

Gastronominis teatras – unikalus projektas, kuris vyksta tik ToLi nuo klasikos jau du šaltuosius sezonus. Kur pasirinkta tema tampa drobe mūsų komandos tapybai maistu, kokteiliais, dekoracijomis, kostiumais ir nuotaika. Kur namelis transformuojasi į skirtingus veidus ir kassyk atgimsta naujai. Tai, kuo mes labai didžiuojamės.

Išvežami ir privatūs renginiai.

Komanda gali atvykti ir padėti Jums sukurti nuostabią šventę Jūsų aplinkoje. Jums niekuo nereikės rūpintis, patikėkite savo šventę mums.

Komandų formavimo renginiai – mes galime sukurti Jums ir Jūsų komandai unikalią gastronominę patirtį, poilsį namelyje su gaminimo sesija, vakariene ir kokteilių mokymais.

Vestuvės.

Namelio miške sukūrėme daugybę nepamirštamų akimirkų. Žavusis mūsų šiltnamis, kuris šiltas iki pareikalavimo ir žiemą, talpina iki 30 svečių. Mūsų kūrybinės plotmės neišsemiamos. Jeigu Jūs savo gyvenimo šventę įsivaizduojate kaip skanią, nedidelę ir jaukią – susisiekim. Sugalvosim, ar obelų žiedais apkaišyti, ar bijūnais pabarstyti, ar apsnigusių pušų viršūnėmis akimis pasivaikščioti. Yra galimybė daryti ceremoniją.

Erdvės įkainiai:

– 500 Eur už nuomą privačiai šventei. Į šią kainą įeina stalo dekoras staltiesėmis, gėlėmis, žvakėmis bei medžiaginėmis servetėlėmis.

– Meniu kaina nuo 95 Eur / asmeniui, į šią kainą įeina: sutikimo užkandžiai, 6 užkandžiai dalintis vakarienės meniu, karštieji patiekalai bei desertas.

– Gėrimai skaičiuojami papildomai pagal Jūsų pasirinktą asortimentą iš namuko gėrimo meniu, kurį galite peržvelgti mūsų meniu puslapyje.

Meniu suderiname likus 1-2 savaitėms iki renginio, kadangi mes užsakinėjame šviežius produktus ir arčiau šventės žinome ką galime pasiūlyti geriausio.

Svarbi informacija:

– Rūpindamiesi aplink restoraną gyvenančiais kaimynais ribojame muzikos garsą. Namuko teritorijoje galima leisti tik foninę instrumentinę muziką: gitara, saksofonas, akordeonas ar kiti netrankūs instrumentai. Šį muzika gali groti iki 19:00 val. (po 19:00 gyvenvietėje yra ramybės valandos pagal Lietuvos įstatymus). Tiek miškelyje, tiek šiltnamyje turime garso kolonėles per kurias groja foninė muzika;

– Restoranas dirba iki 24:00, norint pasilikti ilgiau taikomas 200 Eur / val. mokestis.

– Aptarnavimo mokestis (ne mažiau 10% nuo bendros sąskaitos sumos) nėra įskaičiuotas į aukščiau nurodytas kainas.

Avansinis mokestis:

Didesnei negu aštuonių žmonių kompanijai yra taikomas 35 Eur/asm. rezervacijos mokestis, kuris yra minusuojamas iš bendros sąskaitos.

Jeigu kiltų daugiau klausimų ar norėtumėte rezervuoti konkrečią datą, maloniai prašome informuoti.

Asmeninių švenčių taisyklės:

– Asmeninių švenčių metu griežtai draudžiama, bet kokioje ToLi nuo klasikos teritorijos vietoje: konfeti, liepsnojantys fontanai, fejerverkai ir kiti pavojingi bei gaisrą galintys sukelti dalykai.

– Visas detales tokias kaip: asmenines dekoracijos, asmeniniai desertai, muzikos atlikėjai, būtina aptarti su namelio administracija;

– Alkoholinių gėrimų atsinešti negalima, nes tai draudžia LR įstatymai;

Vaikų lankymosi taisyklės:

ToLi nuo klasikos neturi specialių pasirinkimų vaikams. Meniu yra orientuotas į pilnavertę mitybą. Mūsų vieta yra sukurta ragauti ir patirti. Viską gaminame iš aukščiausios kokybės produktų, prie patiekalų derindami vyno ir kokteilių pasirinkimus.

Vaikų socializacija ir skatinimas pažinti bei ragauti restoranuose yra labai sveikintinas dalykas. Mes tai vertiname ir visada laukiame žingeidžių ragautojų, kuriems puikiai tinka ką mūsų namai gamina.

Vaikų lankymosi taisyklės pietų metu nuo 12:00-16:00 val.:

– Jeigu jūsų vaikas negali ramiai sėdėti prie stalo, vaikui nėra tinkamo maisto, vaikas ieško veiklų griaudmas aplinką ir trukdydamas darbą bei aplinkiniams ir pailsėti atėjusiems svečiams, labai prašome pasirinkti palikti vaikus namuose;

– Atvykus į ToLi nuo klasikos su vaikais negalite jų palikti be priežiūros, bet kokioje restorano zonoje: kiemelyje, miške, terasose, įstiklintoje terasoje (šiltnamyje), namelio (restorano) viduje;

– Tėvai, nepilnamečių globėjai ar atsakingi asmenys privalo užtikrinti vaikų saugumą ir mandagų elgesį ToLi nuo klasikos – vyno skonių ir draugų namuose. Sugadinus restorano teritorijoje bet kokį inventorių, bus taikomas mokestis pagal to daikto vertę ir patirtą netektį, nes dauguma daiktų yra rankų darbo, reti ir sunkiai gaunami. Tos pačios vertės taisyklės galioja sodo ardymui, įvairių daiktų mėtymui į fontaną, kurie gali užkimšti vandens siurblį.

Vaikų lankymosi taisyklės vakarienės metu nuo 18:00-00:00 val.:

– Vaikai gali vakarieniauti tik nuo 10 metų amžiaus. Galioja tos pačios taisyklės. Primename, kad atėjus su vaikais, alkoholio vartojimas neprižiūrint nepilnamečių yra apibrėžtas LR galiojančiais įstatymais.

Užklausa šventės rezervacijai:

Privačios erdvės galerija